Головна  →  Новини  →  10 листопада 2014

Роки йдуть, а вишкіл залишається бездоганним

Роки йдуть, а вишкіл залишається бездоганним

Почесна варта окремого полку Президента України – це обличчя держави, її збройних сил, як перед власним народом, так і перед усім світом. Це символ честі й гідності, звитяг і здобутків, багатства традицій і славної історії всієї нації. 10 листопада 1962 року — дата, від якої ведеться відлік історії нинішнього батальйону Почесної варти. Тоді цей підрозділ складався з однієї роти, що нараховувала близько ста осіб.

Сьогодні Голова Шевченківського району Олег Гаряга привітав батальйон почесної варти окремого полку Президента України з 52-ю річницею заснування. Керівник району, його заступник Юрій Миколаєнко вручили Подяки Шевченківської РДА та цінні подарунки за старанність, бездоганну дисципліну, зразкове виконання  військового обов’язку та з нагоди Дня почесної варти військовослужбовцям батальйону почесної варти окремого полку Президента України.

«Потрапивши сюди, новобранець розуміє, що служба в Почесній варті, незважаючи на весь зовнішній блиск, надзвичайно важка. Вона загартовує морально і фізично. Саме ви є обличчям не лише української армії, а й всієї України, саме ви складаєте найперше, найважливіше враження про українців у офіційних іноземних делегацій та найпочесніших гостей нашої країни. Ми цінуємо все те, що ви робите щодня на благо нашої держави. Від усього серця бажаю елітному підрозділу здоров’я, витримки та мирного неба над головою», - звернувся до військовослужбовців очільник району.

 Усього протягом року військовослужбовці цього почесного батальйону беруть участь близько у сотні заходів, серед яких паради на День Перемоги та День незалежності, у різноманітних міжнародних заходах. Водночас, за всю історію спеціального батальйону Почесної варти чимало змінилося, але незмінним залишається ідеальний вишкіл бійців, начищені до блиску чоботи та захват в очах публіки.

Перейти до спискуВерсiя для друку