Головна  →  Новини  →  10 листопада 2014

Завчасно готуємось до зими

Завчасно готуємось до зими

6 листопада Голова Шевченківської районної в місті Києві державної адміністрації Гаряга Олег Олександрович та заступник голови Шевченківської районної в місті Києві державної адміністрації  Миколаєнко Юрій Іванович з робочим візитом відвідали виробничу базу комунального підприємства по утриманню зелених насаджень Шевченківського району за адресою: пров. Герцена, 6.
Метою візиту була перевірка готовності снігоприбиральної техніки комунального підприємства до роботи в  осінньо-зимовий період 2014-2015 років.

На балансі підприємства обліковується 20 парків, 75 скверів, 8 бульварів та 6 транспортних розв’язок, загальна площа доріжок, що потребують прибирання від снігу на даних об’єктах становить 23,42 га.
Для прибирання снігу та накрижень в зимовий період 2014-2015років КП УЗН Шевченківського району підготовлено 14 одиниць снігоочисної техніки, а саме: 3 поливо-мийних машини зі снігоприбиральним обладнанням, 10 тракторів та 1 мінінавантажувач. Техніка не нова, але вся «на ходу», відремонтована і перевірена.
З метою економії паливно-мастильних матеріалів спеціалістами підприємства опрацьовані варіанти оптимізації маршрутів роботи снігоприбиральної техніки. Крім того, влітку частину автомобілів було переобладнано для роботи на зрідженому газі замість бензину.
Під час візиту Олег Олександрович звернув увагу на необхідність заміни застарілої техніки на нову, більш потужну та економну.
Перейти до спискуВерсiя для друку